Szintfelmérő

Kedves Feladattár Tag!

Ha szeretnéd megtudni, milyen szintű anyagokkal érdemes kezdened, akkor jó helyen jársz!

Itt találsz egy szintfelmérőt!

Töltsd ki, és azonnal fel tudod mérni jelenlegi nyelvtudásod szintjét!

Jó tanulást!

Szintek nálunk (kivastagítva, amihez már találsz anyagokat, a többi nagyobb mennyiségben a tavasz folyamán érkezik…):

• kezdő (A1)
  • újrakezdő (A2)
  • alapfok (B1)
  • középhaladó(B1+ B2)
  • középfok (B2)
  • haladó (B2+)
  • felsőfok (C1)

• jzsuzsi1977
    2012-11-01 - 22:20 | Permalink

A szintfelmérőbe a lunch nem ebédet jelent? Sokat próbálkoztam mire kiirta, hogy inni mikor ellenőriztem és kértem segítséget. Ha jól tudom kérem javítsák..

• isztmosz
    2012-11-19 - 13:12 | Permalink

Sziasztok!
    Meg lehet valahogy tudni,h a szintfelmérőnek mi a helyes megoldása? Jó lenne látni a rossz megoldások mellett a helyeset, mert sok esetben csak megfogalmazásbeli különbség miatt nem fogadja el. (csak egy ötlet, bocsi :)
    Köszi!

• manda25
      2012-11-22 - 18:38 | Permalink

Szia!
      Több megoldást is elfogad a teszt, pont emiatt :) De jó ötlet, fogunk feltenni ahhoz is egy külön megoldókulcsot. Azt nem ígérem, hogy azonnal, de jövő hétre meglesz :)
      Jó tanulást,
      Szigetfalvi Andi

• MINDEN VÉLEMÉNY SZÁMÍT!