Külföldi Munka Program

Mi ez?

Egy online tréningcsomag, amelynek keretében felkészülhetsz egy hosszabb-rövidebb külföldi tartózkodásra, munkára. Ideális kezdeti megoldás, ha még nem tanultad a nyelvet, vagy még csak keveset tudsz, de szeretnél angol, vagy német nyelvterületen dolgozni. Legyen az egy nyári munka, vagy akár évekre szóló letelepedés, itt megtalálod az első lépéseket megkönnyítő lehetőséget, hiszen nyelvtudás nélkül nincs sok esélyünk a boldogulásra külföldön.
A programcsomag része egy Kezdő Online Tréning, amelyet abszolútrugalmasan végezhetsz el, többféle kiegészítő segédanyaggal. A csomagot a Ti igényeitek alapján állítottuk össze, és lépésről-lépésre végigvisz a nyelvtanulás lépcsőfokain, hogy magabiztosan indulj a világba! Valódi élethelyzetekre készít fel, amelyekkel nap mint nap szembesülhetsz külföldön a mindennapi kommunikáció során.

Miért jó online tanulni?

Otthon, önállóan is tanulhatsz angolul/németül, kényelmesen, reggel-este, munka után… Sőt, az sem baj, ha időközben kiutazol, mégkülföldre is magaddal viheted a tanfolyamot! Emellett maximáisan költség – és időtakarékos megoldás.

Mit tartalmaz a csomag?

1.  Kezdő szituációs tréning – a nulláról indulva eljuthatsz egy alap társalgás szintre (8 lecke, 4, 8, 16 hetes formában, sok hanganyaggal, kiegészítő kifejezéstanuló kártyákkal, heti tanulási tervvel) Bővebb infót itt találsz a tréningről (kérjük, ne a megnyíló oldalon jelentkezz!) Akkor is jó neked, ha tanultál már angolt, németet de régebben, és úgy érzed, hogy majdnem mindent elfelejtettél, vagy hogy használni nem tudod a nyelvet.
  2. Survivor kártyacsomag külföldi utazáshoz – a leggyakoribb kifejezések mondatba foglalva, hanganyaggal
  3. Álláspályázati segédanyag külföldi munkához – önéletrajz és motivációs levél írás tippekkel és idegen nyelvű mintákkal, szakmaspecifikus plusz szókinccsel (plusz igény esetén a kész anyagod lektorálását is vállaljuk kedvezményes áron)
  4. Beszélgess bátran! – e-book (Gyakorlati tippek a külföldi kommunikációhoz, plusz telefonos beszélgetés, small talk külföldön, hanganyaggal)
  5. Tanulj nyelvet hatékonyan! – kibővített változat. Tanulássegítő e-book tippekkel

A program ára: 125 Euro

A tréning menete

A tréning során a leckékhez a tanulórendszerünkben tudsz majd hozzáférni, le is tudod a feladatsorokat és a tanulóhanganyagokat tölteni. Minden héten hétfőn kerül fel a friss anyag a heti tanulási tervvel és az előző anyag megoldókulcsával együtt. Interneten, de akár internet nélkül is az anyagot kinyomtatva, vagy a hanganygokat pl. az autóban hallgatva is könnyen, kényelmesen és hatékonyan lehet tanulni. Ha segítségre van szükséged, bátran fordulhatsz hozzánk e-mailben.

A kiegészítő anyagok egy részét induláskor, egy részét pedig a tréning közben, ill. a végén kapod meg.

MINDEN VÉLEMÉNY SZÁMÍT!