Chance Magazin

Angol & Német Online Nyelvoktató Magazin havonta egy friss számmal minden hónap végén (online lapozható formában, és  letölthető PDF-ben).

Ingyenes próbaszám itt!

Előfizetési díjak:

• 3 hónap: 2070 Ft  (690 Ft/szám)
  • 6 hónap: 3780 Ft  (630 Ft/szám)

A megrendeléshez kérjük, hogy regisztrálj (jobbra fent), vagy lépj be, és máris látszani fog az űrlap! (Ha devizában szeretnél fizetni, küldj egy emailt az info@chancenyelviskola.hu címre!)

A megrendelést követően pár percen belül kapsz egy díjbekérőt, és a díj beérkezését követően max. 3 napon belül aktiváljuk is az előfizetést. (Kiadó: Orosz István Balázs e.v., a www.chancenyelviskola.hu oldal üzemeltetője.) –>
Ingyenes próbaszám itt!

A megrendeléshez kérjük, hogy
regisztrálj