Halloween ~ haladóknak

A tartalomhoz jelentkezz be!

• harsasiistvan
    2012-11-12 - 20:37 | Permalink

Kivalo ez az anyag mindazoknak, akik tudnak angolul. En meg nem tudok, de megtanulnam. Hianyolom peldaul, hogy irott formaban is elolvashassam a szoveget. Amit nem ertek a beszedbol, igy tanulhatnam meg. Az elso benyomasom tehat a csalodottsag.

• manda25
      2012-11-15 - 11:01 | Permalink

Kedves István!
      Javaslom, hogy kezdd a fenti szintfelmérővel, és az ott megkapott szinthez mérten válassz feladatokat.
      Mivel ez egy erős középfokú-felsőfokú anyag, és az mondod, nem a te szinteden van, a Halloween-nel kapcsolatban érdemes a másikkal kezdeni, ami egyszerűbb, és amelyben a hanganyaghoz van leirat is.
      Kezdőtől középfokú nyelvvizsgás anyagokig van leirata a hanganyagoknak, videóknak, magasabb nyelvi szinten viszont előfordul – mint itt is, hogy a feladat szókincsét felhasználva tudod megérteni a videón elhangzottakat, hiszen ha eljutsz eddig a szintig, akkor ez már nem lesz probléma :)
      Jó tanulást!

• MINDEN VÉLEMÉNY SZÁMÍT!